Top

Hakkımızda


Şirketimiz endüstriyel ısıtma sistemleri konusunda hizmet veren, sektördeki 20 yıllık tecrübesini üretime dönüştürerek NAM BURNER markası ile Avrupa standartlarında (CE) ürettiği brülörler ile sektörün üretici firmaları arasındaki yerini almayı başarmıştır.Sektörel gelişmelere ve değişen piyasa şartlarına bağlı olarak www.mekanikmarketim.com e-ticaret sitesi ile yedek parça sektöründeki yerini alan firmamız, dürüstlük, güven ve başarı ilkelerinden ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz

Sektöründe rekabetçi konumunu korurken, kaliteli hizmet, kaliteli ürün ve uygun fiyat poitikası ile verimliliğini artırarak büyümek.
Misyonumuz

Isıtma sektöründe hizmet vermiş olduğumuz, mükemmel ilişkilerimiz olan müşterilerimizin ısıtma-otomasyon konularında ihtiyacı olan ürünleri kendilerine uygun fiyatlarla ulaştırmak ve acil ihtiyaçlarını stok bulundurarak gidermek.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ve müşterinin hizmet kalite algısı üzerindeki etkisini tespit ederek memnuniyeti sağlanır. Müşteri isteklerini ve görüşlerini dikkate alan çalışma prensibi oluşturulmaktadır.

Belgelerimiz

Kurumsal belge ve sertifikalarımızı buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.